DST Rent a car Warsow - Zasady wynajmu aut w Warszawie

Regulamin

 1. Niniejszy regulamin określa szczegółowe warunki umów najmu samochodów zawieranych przez DST Rent Car w ramach wypożyczalni aut osobowych i dostawczych, stosuje sie do wszystkich umów.
 2. Wynajęte auto nie może być podnajmowane ani odstępnianie innej osobie lub tez firmie.
 3. Auto nie może opuścić granic Polski bez wcześniejszego powiadomienia i ujęcia tego w umowie.
 4. Za opóźnienie w zwrocie auta ,bez powiadomienia i zgody wynajmującego, wynajmujący ma prawo do obciążenia najemcy grzywną o wysokości 500 zł za dobę zwłoki.
 5. Autem wynajętym nie wolno holować innych pojazdów ,przekraczać masy dozwolonej samochodu ,palić tytoniu.
 6. Opłata za wynajem jest pobierana z góry w dniu wynajmu.
 7. Najemca jest zobowiązany do zwrotu auta z taką samą ilością paliwa co spisana jest w protokole, za ewentualne uzupełnienie stanu paliwa najemca jest zobowiązany do pokrycia kosztów, stosowną do kosztów poniesionych przez wynajmującego oraz dodatkowo powiększoną o 50 zł.
 8. Korzystanie z auta bez zgody wynajmującego jest od razu zgłaszane na policje jako przywłaszczenie.
 9. Najemca jest zobowiązany własnym kosztem do sprawdzania stanu codziennego auta (płyny eksploatacyjne itp.) oraz zabezpieczenia auta przed kradzieżą (zamykanie auta, włączanie urządzeń antykradzieżowych, nie zostawianie w aucie dokumentów ani kluczyków).
 10. Najmeca jest odpowiedzialny za szkody wynikłe ze złego użytkowania jak i zabezpieczania auta.
 11. Czynsz za najem auta jest liczony za każde rozpoczęte 24h.
 12. Gdy uszkodzenie pojazdu wynikło z kolizji lub wypadku najemca jest zobowiązany do zawiadomienia policji i wynajmującego, gdy auto jest uszkodzone i uniemożliwiona jest dalsza jazda najemca jest zobowiązany do odholowania auta na parking strzeżony.
 13. Każde auto posiada Oc Ac i Nnw, najemca jest zobowiązany do przestrzegania warunków ujętych w umowie.
 14. Odpowiedzialność finansowa najemcy w przypadku kradzieży lub innych zdarzeń objętych ubezpieczeniem Auto Casco ogranicza się tylko do wysokości kaucji, za straty nie objęte ubezpieczeniem najemca ponosi odpowiedzialność w pełnej wysokości.
 15. Wszystkie spory wynikłe w czasie realizacji umowy będzie rozstrzygał Sąd Rejonowy w Warszawie.
 16. Regulamin obowiązuje od 10 września 2012r.
Jeżeli szukasz samochodu do wypożyczenia sprawdź ofertę naszej wypożyczalni aut na: fb Pamiętaj też, że jeżeli w ofercie zamieszczonej na naszej stronie www, nie ma samochodu, który byś chciał wypożyczyć - możemy ten samochód zdobyć specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do DST Rent a car Warsow - wypożyczalni samochodów w Warszawie.
Stronę odwiedziło: 330538 Gości, on-line: 1        Copyright © 2012 Zasady wynajmu aut w Warszawie     Design projektowanie stron www     Polityka prywatności